• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Якісна лабораторна діагностика – шлях до своєчасного лікування Брав участь

Доданий
09.07.2019
Номер
91
Охорона здоров'я

Придбання біохімічного, гематологічного , сечового аналізаторів, коагулометра дозволить надавати розширену інформацію, яка стосується стану органів та систем організму. Дане обладнання необхідне для лікарів різного профілю з метою підвищення якості діагностики та моніторингу ефективності прийому лікарських засобів.

Автор проекту
Валентина
Валентина Козмуляк
Бюджет
2 446 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Шкільна вулиця, 6, Чернівці

Опис

Опис проекту

Мета проекту – забезпечення клініко – діагностичної лабораторії обладнанням, що збільшить ймовірність виявлення патології на ранніх стадіях, а також дозволить проводити контроль динаміки лабораторних показників.
Біохімічний аналізатор дозволяє проводити діагностику стану білкового, ліпідного та вуглеводного обміну, вимірювати вміст ферментів, субстратів та електролітів в біологічних рідинах організму.
Сечовий аналізатор буде корисним для надання розширеної інформації по аналізу сечі за 13-ми різними показниками та допоможе лікарю в своєчасному діагностуванні захворювання.
Гематологічний аналізатор дозволяє автоматично та точно здійснювати загальний аналіз крові за більш, як 25-ти параметрами та видавати графічні результати для ретельної діагностики.
Коагулометр виконуватиме ряд досліджень, які використовуються для оцінки терапії антикоагулянтами (хворі з серцево-судинними патологіями), для оцінки стану організму вагітних жінок, а також осіб, які готуються до планового хірургічного втручання.
Кожен з жителів зможе періодично пройти комплексне лабораторне дослідження стану організму та попередити розвиток захворювань, підвищити ефективність їх лікування.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Користувачами впроваджених методів діагностики можуть бути мешканці міста Чернівці будь-яких вікових категорій , які потребують лабораторного обстеження з профілактичною та діагностичною ціллю.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Результатами впроваджених методів діагностики (біохімічний аналіз крові, загальний аналіз крові та загальний аналіз сечі, коагулограма) пацієнти можуть скористатися в робочі дні тижня за направленням лікаря з будь-якого лікувального закладу м. Чернівці.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Впроваджені методи діагностики дозволять збільшити ймовірність виявлення патологій на ранніх стадіях, а також проводити контроль динаміки лабораторних показників, що в підсумку забезпечить більш успішну терапію пацієнтів , знизить рівень важких ускладнень та підвищить якість життя пацієнтів , рівень задоволеності населення послугами охорони здоров’я.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Профілактичне технічне обслуговування обладнання 1 раз в рік - 10 000 грн.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління охорони здоров'я