• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ЗДОРОВА МАТИ – ЩАСЛИВА ДИТИНА Брав участь

Доданий
10.07.2019
Номер
97
Охорона здоров'я

Допомога вагітним та породіллям, особливо з супутньою патологію, що потребують постійного моніторингу життєво важливих функцій, штучної вентиляції легень, в т.ч. і подовженої за допомогою використання високоякісного медичного обладнання в поєднанні з сучасними методами спостереження та ведення пацієнтів.

Автор проекту
Олексій
Олексій Корняков
Бюджет
670 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Головна, 129, Чернівці

Опис

Опис проекту

Даний проект має на меті забезпечення постійного моніторингу життєво важливих функцій організму у пацієнтів пологового будинку, особливо у пацієнтів з супутньою важкою патологією; можливість забезпечення штучної вентиляції легень, як під час кесарського розтину, так і подовженої, з використанням різних типів вентиляції в залежності від потреби пацієнта. У відділенні анестезіології знаходяться під спостереженням та отримують лікування вагітні та породіллі з різноманітною супутньою патологією, які потребують особливого догляду, нагляду з використанням сучасного обладнання. Враховуючи специфіку роботи відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії, де існує необхідність вентиляції легень під час анестезії кесарського розтину, так і пролонгованої штучної вентиляції у важких випадках в післяопераційному періоді, необхідний сучасний апарат ШВЛ з повним набором режимів вентиляції, розширеним контролем за параметрами дихання пацієнта. У важких випадках та критичних станах вкрай необхідний адекватний моніторинг життєво важливих функцій на сучасному рівні, особливо під час реанімаційних заходів. Саме тому, в даний проект внесений апарат ШВЛ «Dräger Carina ® » та реанімаційний монітор пацієнта «Heaco G3L». Апарат ШВЛ Dräger- новаторський високоефективний неінвазивний вентилятор легень. Апарат, який є зручним як для пацієнта, так і для лікаря, досить компактним і мобільним, щоб оптимізувати робоче місце, і досить інтелектуальним, щоб розпізнавати зміни в параметрах вентиляції та стан пацієнта. Carina ® має різні режими спонтанної і примусової вентиляції і вбудований змішувач, здатний подавати кисень в концентрації від 21 до 100%. Реанімаційний монітор пацієнта «Heaco G3L» здійснює контроль над усіма життєво-важливими функціями під час реанімаційних заходів, забезпечує моніторинг аналізу максимальної кількості показників з динамічним відображення даних, ЕКГ з можливим записом 12 відведень, визначення аритмій. Ведення пацієнтів за допомогою сучасних апаратів ШВЛ з повним набором режимів вентиляції, сучасний моніторинг стану пацієнта з визначенням глибини наркозу та рівня міорелаксації, в рази покращують кінцевий результат лікування та виходжування вагітних та породіль, надає шанс на повноцінне життя та ефективну реабілітацію. Дане обладнання розраховане на цілодобове надання допомоги всім пацієнтам анестезіологічного відділення, які цього потребують. Допоможемо разом та надамо шанс на щасливе життя для майбутніх матусь та їхніх діток!

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Результатом проекту зможуть користуватись пацієнти пологового будинку, що потребують оперативного втручання ( кесарський розтин ), особливо пацієнти з різноманітною екстрагенітальною ( супутньою ) патологією ( серцевою, легеневою, неврологічною і т.д.), пацієнти, що потребують подовженої штучної вентиляції легень в післяопераційному періоді, вагітні та породіллі що потребують постійного моніторингу життєвих функцій організму.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Зазначена медична апаратура використовуватиметься у відділенні анестезіології з палатами інтенсивної терапії міського клінічного пологового будинку №1 висококваліфікованим медичним персоналом відділення з цілодобовим наданням допомоги всім вагітним та породіллям, що потребують особливого догляду у відповідності до сучасних стандартів лікування.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Очікуваний результат – забезпечення надання цілодобової висококваліфікованої та якісної анестезіологічно-реанімаційної допомоги вагітним та породіллям пологового будинку, що в кінцевому результаті надасть шанс спасти чиєсь життя, надасть надію на щасливе майбутнє наших дітей.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Поточне сервісне, в т.ч. гарантійне обслуговування по мірі необхідності та амортизації.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління охорони здоров'я