Заміна застарілої системи опалення абулаторії №2 по вул І. Підкови 16 На реалізації

Автор проекту
Наталія Іванівна Калмикова
Наталія Калмикова
Категорія
Охорона здоров'я
Код
13

Короткий опис

Пропонуємо заміну застарілої та малоефективної системи опалення (газовий котел, радіатори, труби) у приміщенні амбулаторії №2 ЦПМСД "Садгора" на сучасні. Встановлення сучасного опалювального котла з високим ККД та сучасних радіаторів дозволить знизити витрати на опалення на 30-40%, та забезпечить гаряче водопостачання, яке необхідне для обслуговування маленьких пацієнтів.

Район

Адреса

Чернівці, вул. І.Підкови 16 ЦПМСД "Садгора" Амбулаторія №2

Бюджет на реалізацію

133 020 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

На даний час в умовах гострої нестачі коштів на утримання мед закладів та інших комунальних установ, високої та постійно зростаючої вартості енергоносіїв гостро стоїть питання енергоефективності. На даний час в приміщені амбулаторії площею 230,9 встановлене застаріле газове обладнання. Споживання газу тільки за останній опалювальний сезон 2016 -2017р склало більше 5000м3, при чому за низької ефективності газового обладнання та радіаторів опалення встановлених ще за радянських часів, доволі часто необхідно використовувати електричні нагрівачі, для забезпечення належного температурного режиму у приміщеннях амбулаторії. Крім того в амбулаторії відсутнє гаряче водопостачання, яке вкрай необхідне для обслуговування маленьких пацієнтів.
Запропоноване рішення дозволить зменшити споживання природнього газу на опалення цього приміщення на 30-40% в рік. Окрім цього використання сучасного котла з електронним термостатом та радіаторів з термостатами, дає можливість підтримки необхідних температур у приміщеннях амбулаторії, та гнучке керування газовим обладнання за для зменшення споживання палива у не робочий час.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Мешканці Садгірського району.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Жодних спеціальних умов для користування результатами реалізації проекту немає

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Підвищення енергоефективності, зменшення вартості комунальних послуг

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту, що є результатом проекту

Обладнанню необхідне технічне обслуговування через 3-5 років.

Фото / схеми / креслення / тощо