Завершився прийом проектів на цьогорічний «Бюджет ініціатив чернівчан»
![](https://s.pb.org.ua/chernivtsi.pb.org.ua/news/1268/image/1562924172733_logotip-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=cd0f1806c5941ef14347dc8de1b89228)
Перші показнкии
Чернівчанами було подано 104 проекти на суму в майже 109 мільйонів гривень. Зокрема, було подано 12 проектів в категорії «великі громадські» , 14 проектів в категорії «великий бюджетний», 38 проектів в категорії «малий бюджетний» та 40 проектів в категорії «малий громадський».
Лідерами за типами проектів у 2019 році стали освіта (20%), спорт (19%), охорона здоров'я (18%), комунальне господарство (15%), культура (11%). Далі за рейтингом - навколишнє середовище(7%), безпека та громадський порядок (3%), дорожнє господарство, енергозбереження, соціальний захист (по 2%) та транспорт (1%).
67% проектів були подані авторами віком від 26 до 45 років, 21 % авторів віком від 46 до 65 років, 12% авторів віком до 25 років та 1автор старше 65 років.
На наступному етапі всі проекти направляються у відповідні підрозділи Чернівецької міської ради з метою здійснення ретельної перевірки та надання висновку на предмет можливості реалізації проекту.
Ознайомитись з проектами можна https://gb.city.cv.ua/projects