• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивно - молодіжний двір на Шухевича На реалізації

Доданий
09.06.2021
Номер
15
Спорт

Громада мікрорайону вул. Р. Шухевича та Науки, ОСББ Шухевича 9-а та Соняччний острів не має можливості повноцінно фізично розвиватися за відсутності обладнаного спортивного майданчика. Реалізація даного проекту спрямована на створення комфортних умов фізичного та соціального розвитку всіх верств населення, які бажають займатися спортом . Майданчик облаштовується на власній земельній ділянці ОСББ

Автор проєкту
Олеся
Олеся Дудукал
Бюджет
499 840 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Романа Шухевича, 9А, Чернівці

Опис

Опис проекту

Облаштування сучасного спортивного майданчика з встановленням вуличних тренажерів та інших спортивних елементів для занять спортом дітей та дорослих,виховання у населення активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя. Спортивний майдагчик буде облаштовано на вулиці Шухевича 9-а, на земельній ділянці яка належить ОСББ Шухевича 9-а , яка відведена для спортивних змагань та заняття спортом.

ПРОБЛЕМА
Громада швидкозабудовуючого мікрорайону вулиці Романа Шухевича та Науки, ОСББ Шухевича 9-а та ОСББ Соняччний острів не має можливості повноцінно фізично розвиватися за відсутності обладнаного спортивного майданчика. Реалізація даного проекту спрямована на створення комфортних умов фізичного та соціального розвитку всіх верств населення, які бажають займатися спортом , проводити культурно дозвілля та загартовувати своє здоров»я . Спортивний майданчик буде доступний усім бажаючим , користуватися тренажерами зможе кожен безкоштовно.Впровадження даного проекту в життя надасть можливість згуртувати громаду над вирішенням даної проблеми , створить умови для гармонійного розвитку кожного бажаючого займатися спортом.

МЕТА ПРОЕКТУ
Мета даного проекту – облаштування спортивного майданчика безпечними вуличними тренажерами , які створять належні умови та сприятимуть духовному і фізичному розвитку громадян та можливість гармонійно розвиватися . Кінцевою метою даного проекту є залучення населення до занять фізичної культурою та спортом та зменшення захворюваності серед населенян , а також зменшить кількість правопорушеньта злочинів серед молоді, сприятиме всебічному розвитку громадян незалежно від віку , матеріального становища та місця проживання . Задоволення потреб мешканців населення у можливості безкоштовно, в зручний час займатися тренуванням та підтримувати здоровий спосіб життя, , виховання в неї почуття громадянської свідомості та патріотизму.

ПРОПОНОВАНЕ РІШЕННЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ І ЙОГО ОБҐРУНТУВАННЯ
1.Сучасні вуличні тренажери дадуть можливість людям різного віку підтримувати фізичну форму, загартовуватися та гармонійно розвиватися . 2. Тренажери зручні та безпечні у використанні , не потребують спеціальної підготовки для занять на них. 3.Кінцевим результатом рішення даної проблеми та втілення цього проекти в життя – є масове охоплення населення заняттями фізичною культурою та спортом протягом року на свіжому повітрі. Облаштування спортивного майданчику дозволить вирішити питання щодо проведення дозвілля дорослим та дітям, збільшення чисельності представників різних верств населення, у тому числі дітей та підлітків, які регулярно займаються фізкультурою і спортом , що має забезпечити зниження рівня злочинності серед підлітків та молоді, попередити поширення наркоманії, алкоголізму, тютюнокуріння, підвищити рівень соціальної стабільності .

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Реалізація проекту по встановленню тренажерів створить передумови до залучення мешканців, що проживають на території вулиці Шухевича до рухової активності, поліпшення стану здоров’я, як старшої категорії населення, так і молоді.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Майданчик буде загальнодоступним для всіх мешканців в будь-який час

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Очікувані результати проекту – збільшення кількості жителів , які будуть займатися фізичною культурою та спортом,зменшення кількості жителів , які мають шкідливі звички, зменшення кількості захворювань. У жителів мікрорайону з»явиться можливість займатися на тренажерах, які до цього не могли розвиватися у зв»язку з відсутністю спеціалізованого майданчика. Успішна реалізація даного проекту підвищить рівень охоплення всіх верств населення фізичною культурою та спортом . Результат втілення проекту - це забезпечення оптимальної рухової активності кожного мешканця протягом усього життя, досягнення кожною людиною достатнього рівня фізичної та функціональної підготовленості, сприяння соціальному, біологічному та психічному благополуччю, поліпшенню стану здоров'я, профілактиці захворювань, фізичній реабілітації, формування у населення сталих традицій та мотивацій щодо фізичного виховання .

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Прибирання спортивного майданчику займатиметься громадою ОСББ Шухевича 9-а

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

Департамент ЖКГ

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури