• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Багатофункціональний майданчик " Здоров'я нації" На розгляді

Доданий
13.06.2019
Номер
18
Комунальне господарство

Багатофункціональний спортивно-ігровий майданчик на розі вулиць Ясська та проспект Незалежності- включає огорожене, освітлене універсальне поле зі штучною травою для гри у футбол, баскетбол, вуличні тенажери та турніки для молоді, ігровий майданчик для молодших дітей, лавочки, урни, насадження вічнозелених рослин. Мета- активне дозвілля дітей та молоді, а в перспективі- здорове майбутнє нації.

Автор проекту
Бюджет
512 752 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Ясська (Ковальчука), 14/83, Чернівці

Опис

Опис проекту

Проект дитячого майданчика складається з двох частин:
1. Універсальне поле для гри у міні-футбол, волейбол та баскетбол, на якому може займатися декілька різних команд і за віком, і за видами спорту. Поле будується на місці існуючого старого і огороджується сіткою по металевому каркасу висотою 6.0 м. Покриття поля – штучне травмобезпечне ( гумова плита чи штучна трава- залежно від достатності коштів) , темнозеленого кольору з розміткою.
2. Спортивний майданчик для гри в настільний теніс, занять на турніках та силових тренувань, де планується встановлення тенісного стола, вуличних тренажерів та спортивного комплексу для воркауту. Майданчик огороджується сіткою по металевому каркасу висотою 2.0 м. Покриття даної зони- існуючий газон.
На території майданчику передбачається встановлення лавочок та урн для сміття, а також електроосвітлення світлодіодними ліхтарями на сонячних батареях висотою 8.0м.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

В облаштуванні спортивного майданчика зацікавлені всі мешканці мікрорайону, які проживають по проспекту Незалежності, вул.Ясській, вул.Головній, вул. Винниченка та прилеглих вулиць, а також учні школи №20.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Даний спортивний майданчик працюватиме щоденно та буде відкритим для дітей та молоді з сусідніх вулиць, учнів школи N20 та всіх бажаючих протягом усього дня.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Результатом створення багатофункціонального спортивного майданчика буде : -існуючий закинутий майданчик набуде сучасного, привабливого вигляду, стане окрасою двору; - діти, підлітки та молодь мікрорайону будуть мати де проводити дозвілля, ігри та тренування, знайомитись, комунікувати та знаходити спільні корисні хоббі та інтереси; - учні сусідньої 20 школи зможуть проводити позаурочний час з більшою користю для здоровя; - в результаті, це призведе до популяризаціЇ здорового способу життя, а у майбутньому дасть покращення здоров’я та гармонійний фізичний розвиток дітей, молоді та дорослого населення мікрорайону та міста, адже «Здорові діти – це здорова нація! »

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Ні

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин