• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Громадський простір "АРТ-INTERMEZZO" у студмістечку ЧНУ ім. Ю. Федьковича Брав участь

Доданий
15.06.2021
Номер
31
Культура

Створення унікального інклюзивного громадського простору з елементами арт на території студмістечка для покращення інфраструктури цього комплексу. Реалізація як і відпочинкової зони, так і майданчика для виступів чи презентацій охочих. Громадський простір «АРТ-INTERMEZZO» розвиватиме культурну обізнаність молоді та сприятиме студентській активізації.

Автор проєкту
Бюджет
1 063 905 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Небесної Сотні (Стасюка), 2, Чернівці

Опис

Опис проекту

Опис проекту
Громадські простори є певними індикаторами розвитку урбаністичного життя, вони є невід’ємними частинками будь-якого міста, оскільки несуть в собі не тільки певну мету але й розв’язують певний ряд питань. Зокрема нашим проєктом ми вбачаємо розв’язання трьох основних :
1) питання з інфаструктурою у студмістечку ЧНУ ім. Ю.Федьковича
Локація цієї території – студмістечко, де не представлено для студентів певного громадського простору/арт простору , відсутні будь-які сучасно облаштовані місця для проведення часу, зони для виступів студентів та охочих. Цим проєктом хочемо створити всі умови для комфортного дозвілля, проведення часу та культурного розвитку.
2) наявність відпочинкової зони
Хочемо звернути увагу, що в цьому районі міста не має облаштованих та сучасних зон для відпочинку, окрім того взагалі не має арт зон для виступів чи презентацій молоді. Хочемо забезпечити студентів альтернативним місцем для відпочинку, власного саморозвитку та розвитку культури міста загалом.
3) культурна необізнаність
Наш проєкт - це нетиповий громадський простір. У ньому представлені елементи арт-зони, зокрема передбачається створення сцени. Активна молодь матиме можливість виступати, презентувати, популяризувати літературу чи мистецтво, реалізуючи себе як культурно обізнану особистість.
Мета:
1) Створення унікального першого громадського простору з елементами арт, аналогів якому немає в Україні.
2) Створити простір європейського формату, що сприятиме розвитку культурно-мистецького середовища в місті Чернівці.
3) Реалізувати для молоді вільний майданчик для відпочинку, демонстрації власного чи колективного таланту, виступів чи презентацій.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Студенти, що проживають в студмістечку.
Молодь, яка бажає відпочити на цій території.
Загалом чернівчани цього району, які хочуть провести час дозвілля у громадському просторі. Варто зазначити, що запропонований простір є інклюзивним та доступним для кожного.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

«АРТ-INTERMEZZO» матимуть змогу користуватися студенти, молодь та всі мешканці Чернівців. Простір є інклюзивним у своєму використанні із забезпеченням рівного доступу людей з особливими потребами. Всі охочі, які мають бажання відпочити чи активно провести час дозвілля, зможуть перебувати у запропонованій зоні відпочинку щоденно, незважаючи на пору доби, але з дотримання чистоти на її території.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Наш результат можна поділити на дві складові : 1) Створення громадського простору з елементами арт у локації студмістечка, який буде підтримуватись завжди у відповідному екологічному та санітарному стані. У такий спосіб підніме інфраструктуру запропонованої території на новий рівень та покращить її освітлення. Як результат також ми отримаємо відпочинкову зону європейського зразка, аналогів якому не знайдеться в Україні. 2) Створення унікального простору для проведення культурних заходів та дозвілля, що покращить культурну обізнаність студентів. Також буде сприяти активізації та консолідації молоді з метою створення цікавих івентів чи дійств задля проявлення студентської (громадської) активності.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Так, потребує, зокрема потрібна електроенергія, оскільки потрібно освітлювати територію, витрати на прибирання, догляд за територією та підтримування в належному стані. Орієнтовні суми витрат за рік – 60 000 тис грн

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

Пропозиція – Студмістечко ЧНУ ім.Ю.Федьковича як балансоутримувач запропонованого проєкту, оскільки територія знаходиться в цій локації і призначена як для молоді, чернівчан так і для студентів, що там проживають чи навчаються.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради