• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивний майданчик «Джерело здоров’я» Брав участь

Доданий
15.06.2018
Номер
26
Спорт

Проект спортивного майданчику «Джерело здоров’я» по вулиці Глібова, 12
для користування учнями ЗОШ№20 та мешканцями прилеглих будинків дасть змогу дітям та учням, їх батькам долучитися до занять фізичною культурою та з користю проводити час. Проект спрямований на вирішення проблеми зайнятості наших дітей, формування свідомості здорового способу життя дітей та підлітків мікрорайону.

Автор проєкту
Жанна
Жанна Деркач
Бюджет
293 574 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Глібова, 12, Першотравневий район, Чернівці

Опис

Опис проекту

У формуванні особистості громадянина України, його особистісних якостей: інтелектуальних,моральних,культурних важливу роль відіграє організація дозвілля.
Основною метою проекту є турбота за підростаюче покоління, саме їхнє здоров'я урізноманітнення їхнього дозвілля, боротьба із залежністю від Інтернету. Відомо, що під час неспання більшість маленьких дітей проводять свій час активно: стрибають, бігають, катаються з гірки і грають на спеціально обладнаних дитячих майданчиках. При цьому діти не тільки отримують задоволення від гри, але і непомітно для себе знайомляться з першої фізпідготовкою, яка стане основою їх фізичного виховання. І якщо в дошкільному віці їм є де проводити свій час з користю для здоров'я, то в підлітковому і більш дорослому віці справа йде трохи інакше.
Іншими словами, школярам і старшокласникам ніде займатися фізкультурою. Адже спортивний майданчик на території школи знаходяться в дуже жалюгідному стані: іржаві драбинки, зламані стійки для баскетболу, погнуті або поламані турніки та інші спортивні спорядження.
Відмінним виходом з цього положення будуть - вуличні тренажери. Дане обладнання призначене безпосередньо для вулиці. Має високі показники зносостійкості і тривалий термін експлуатації.
Проект спортивного майданчика передбачає встановлення вуличних тренажерів: Станция Multifitness Gym InterAtletika MF 5.3, Тренажер для м'язів стегна InterAtletika SE142, Лижник InterAtletika SE141-Т, Гребний тренажер InterAtletika SE135,Орбитрек InterAtletika SE116, Повітряний ходок InterAtletika SE115-T, Жим сидячи від грудей - Тяга зверху.
Покриття майданчику передбачається гранд-відсівом.
У даному житловому масиві немає жодних спортивних об’єктів,стадіону та облаштованих дитячих майданчиків. Молоді мікрорайону немає де розвиватися фізично та з користю проводити вільний час.
Спорудження майданчика дасть можливість дітям різносторонньо розвиватись, займатись улюбленими видами спорту, вести здоровий спосіб життя, познайомитися з однолітками мікрорайону, покращити фізичний розвиток. Використовувати можливості спортивного майданчика матимуть учні ЗОШ № 20 та мешканці мікрорайону,Прагнемо забезпечити взаємодію між людьми різних поколінь. Ми за здорову націю.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

В першу чергу, учні ЗОШ № 20, студенти, мешканці мікрорайону, які ведуть здоровий спосіб життя, люди з особливими потребами.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Результатами проекту можуть користуватися усі мешканці мікрорайону, які люблять спорт та здоровий спосіб життя, учні ЗОШ № 20, жителі мікрорайону з 8.00 год до 20.00 год вечора.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

- Реалізація проекту сприятиме комфортному та різноманітному проводженню дозвілля, зростанню інтересу дітей та молоді до різних видів спорту. Молодь, яка прагне займатись спортом, зможе реалізувати свої захоплення, проводячи час на спортивному майданчику. - Покращення та розвиток спортивної інфраструктури міста та створення умов для задоволення потреб кожного громадянина мікрорайону у зміцненні здоров‘я та фізичного розвитку. - Зростання кількості чернівчан, які ведуть здоровий та активний спосіб життя. - Формування осередку спілкування та активного проведення часу для підлітків та дорослих. - Розкриття спортивного потенціалу дітей та молоді, відкриття нових талантів. - Завдяки впровадженню проекту, також, має підвищуватися соціальна активність громадян, поширюватися позитивний досвід, який може бути використаний іншими жителями міста.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури