Енергоощадний сучасний кабінет інформатики Реалізований

Доданий
16.06.2018
Номер
30
Освіта

Проект передбачає забезпечення гімназії інноваційним навчальним комп’ютерним комплексом, який дозволить створити комфортні умови роботи учнів та долучитися вирішення проблеми заощадження енергетичних ресурсів

Автор проєкту
Кристина
Кристина Паращук
Бюджет
299 999 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Головна вулиця, 131, Першотравневий район, Чернівці

Опис

Опис проекту

Проблема
Кабінет інформатики у гімназії обладнаний недостатньо згідно вимог сьогодення. Це не дає можливість учням оволодіти актуальними знаннями та навичками на належному рівні, робить здобуту освіту неконкурентною. Тому виникає потреба осучаснення обладнання кабінету та створення умов для здобуття повноцінної якісної освіти з вмінням використовувати сучасні інформаційні технології. Крім того, робота з інтерактивними та мультимедійними пристроями істотно допомагає навчанню.
Рішення і його обґрунтування
Потреба в подачі інформації, що насичена різноманітним матеріалом, в короткий проміжок часу, легке засвоєння знань та їх контроль вимагають нового підходу зі взаємодією при організації навчального процесу. Інтерактивний комплекс – набір обладнання, що дозволяє прямо чи через засоби взаємодіяти з навчальними матеріалами. Побічними перевагами тут виступають як економія часу на підготовці матеріалів (їх легка адаптація), так і при перевірці знань (за участі програмного комплексу). Без належного програмного забезпечення під потреби школи – ефективність зменшується вдвічі.
Прагнучи забезпечити сучасним комп'ютером кожного учня необхідно зважати, що через декілька років після придбання персональний комп'ютер потребує додаткових видатків на ремонт та модернізацію. Концепція "Рівний доступ" (http://ncomputing.com.ua/, використання «тонкий клієнт»-серверних технологій) дозволяє:
- суттєво зменшити фінансові витрати пов'язані з комп'ютеризацією (вартість клієнтського пристрою нижче, ніж вартість персонального системного блоку);
- знизити витрати на обслуговування (строки експлуатації значно більші ніж персонального комп’ютера, модернізації потребує тільки сервер);
- підвищити енергоефективність (споживання електроенергії у порівнянні зі звичайним персональним комп'ютером у десятки разів менше.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Учні та педагогічний колектив гімназії №3. Освітяни міста.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Мультимедійний кабінет стане базовим для проведень майстер-класів та тренінгів.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Впровадження проекту дасть змогу: - покращити якість освіти у школі; - використовувати у навчальному процесі сучасні електронні навчальні матеріали; - організувати безпечний доступ до Інтернет контенту; - підвищити контроль та увагу учнів під час заняття; - зменшити шумове навантаження на психологічний стан учнів та вчителя під час роботи у комп’ютерному кабінеті; - комплекс є енергоефективним та матиме на порядок менше енергоспоживання, ніж звичайний комп’ютерний клас.

Відповідальні підрозділи

Управління освіти