Спортивний комплекс «Рогізна» Відхилений

Доданий
18.06.2018
Номер
34
Спорт

В рамках реалізації проекту передбачено обладнання мультифункціонального
спортивного комплексу, де буде створено та поле для гри в міні-футбол. Планується вирівняти територію майданчика, встановити полімерне покриття, огорожу, ворота.

Автор проєкту
Дмитро
Дмитро Гуцуляк
Бюджет
996 106 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Камінна, Чернівці

Опис

Опис проекту

Основною метою створення мультифункціонального спортивного комплексу є піклування
про здоровий спосіб життя мешканців мікрорайону та прилеглих до нього територій. На даному етапі, поруч немає жодного спортивного майданчика, яким могли б користуватись всі без виключення мешканці, як молодь так і дорослі. Місце, яке було обрано - це існуючий стадіон, який зараз знаходиться в напівзруйнованому стані та потребує відновлення.
Поряд з цим в мікрорайону Рогізна своя футбольна команда, яка через брак коштів на сьогодні не має можливості орендувати футбольне поле, де могла б проводити тренування, а повинна грати на старому полі, де старі зношені ворота і де все частіше пасеться худоба. Це просто неможливо. Також виявляють бажання приїжджати і користуватись таким комплексом команди з ближніх сіл і мікрорайонів такі як: Задубрівка, М. Кучурів, Посьолок Буковинський, Садгора, Леньківці мікрорайон Жучка, а також аматорські колективи з інших місць. В подальшому реалізація проекту посприяє підвищення згуртованості нашого мікрорайоні, а також об’єднанню ближніх громад у нас на Рогізні.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

До основних груп мешканців, які зможуть користуватись результатами проекту це:
- діти громадян мікрорайону;
- громадяни віком 18-35 років;
- громаданяни віком 35 років і старше (вони зможуть просто приходити і спростерігати за змаганнями, брати участь в різних святах)
- футбольними командами сусідніх громад;
- легкоатлетами;
- Федерацією футболу області;
- іншими.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Даний спортивний комплекс буде працювати щоденно з 8:00 до самої ночі. Всі охочі за попереднім погодженням зможуть використовувати футбольне поле. Для дітей жителів мікрорайону буде вільний вхід з 14.00 до 16.00 кожного дня.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Ми очікуємо що реалізований проект посприяє тому, що: - діти будуть мати де займатись у вільний час, нами навіть прогнозується утворення секцій); - команда мікрорайону Рогізна зможе тренуватись і приносити результати; - згадані нами команди, які щорічно з’їжджаються на турнір і не лише вони зможуть проводити тут свої офіційні ігри; - комплекс може використовуватись федерацією футболу - всі охочі зможуть насолоджуватись змаганнями.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

ні

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури