• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Щасливі діти Реалізований

Доданий
19.06.2018
Номер
36
Комунальне господарство

В цьому районі розташовано багато дитячих установ, а також проживаючих тут дітей дуже багато. Місце біля будинків №19 та №21 по вул. Небесної Сотні та Полєтаєва 14. Місце є прохідним, тому максимальна кількість дітей зможе гратися на оновленому майданчику та з батьками займатись спортом.

Автор проєкту
Дмитро
Дмитро Мотовілін
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Небесної сотні, 19, Шевченківський район, Чернівці

Опис

Опис проекту

у 2016 році мешканці двору своїми силами та приймаючи участь у проекті "Бюджету участі" почали облаштовувати власний двір дитячим та спортивнем інвентарем. Було встановлено тренажери, турніки, брусся, пісочницю, дитячу карусель, тощо. З того часу кілкість дітей і дорослих які граються і займаються на тренажерах збільшилась. Діти із задоволенням приводять друзів щоб позайматись. Молоді батькі катають дітей на гойдалках і каруселі. В той же час були пропозиції поліпшити обаштування цих майданчиків і додати іншого інвентарю : нову пісочницю із кришкою, щоб уберегтися від впливу бродячих тварин, покласти на дитячий майданчик , встановити гімнастичний комплекс і додаткові тренажери для підлітків (дуже просили). В даний час діти не можуть пройти мимо встановлених майданчиків і їх очі світяться щастям коли вони грають чи займаються :) При реалізації даного проекту кількість дітей і підлітків із щасливими очима побільшає.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Основними користувачами будуть мешканці міста, які проживають у даному районі. Найбільшу частину складатимуть діти та підлітки міста, але дорослі вже також долучаються до спорту на існуючих спортивному обладнання.
вік тих хто користуватиметься - від 1,5 року до 80.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Доступ є вільним для усіх кому цікаво.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

На даний момент у дворі розташовані баскетбольний та волейбольний майданчик, встановлено турніки та брусся (силами мешканців). Щоденно на них займаються до 50-70 дітей та 30 дорослих. Встановлення нових тренажерів, гімнастичного комплексу, пісочниці дозволить збільшити кількість задоволених і щасливих мешканців міста в 2 -2,5 рази за рахунок мешканців даного двору, сусідніх дворів, дітей школи та дитячого садочку.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

не потребує

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин