• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Фізичний розвиток дитини – запорука здоров’я нації» Брав участь

Доданий
04.06.2019
Номер
12
Спорт

В останні роки молодь дуже мало часу приділяє фізичному розвитку, оскільки надає перевагу комп’ютерним технологіям. Статистика показує, що більша частина дітей має низький рівень фізичної підготовки. ЗОШ№ 19

Автор проєкту
Іванна
Іванна Петренко
Бюджет
699 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Хотинська, 23, Чернівці

Опис

Опис проекту

Одним з першочергових завдань у справі поліпшення зазначеної ситуації є необхідність покращення всіх форм позаурочної та позашкільної роботи, оновлення відповідної матеріальної бази для занять фізичною культурою і спортом, що в свою чергу, дасть змогу забезпечити всебічний розвиток рухових якостей учнів, сучасної молоді та жителів мікрорайону, сприятиме збереженню і зміцненню психічного і фізичного здоров’я. Для високої організації занять з фізичної культури в навчальному закладі, а також для розвитку шанувальників спорту та професіоналів у цій галузі має бути необхідна спортивна база (футбольне, баскетбольне, волейбольне поля, бігова доріжка, доріжка і яма для стрибків у довжину, вуличні тренажери). Програмами з фізичної культури та захисту Вітчизни передбачено формування вмінь і навичок, фізичних та моральних якостей необхідних майбутньому воїнові з перших днів навчання.
Мета будівництва сучасного волейбольного майданчика на території школи та встановлення тренажерів – популяризація спорту та здорового способу життя серед населення, забезпечення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу, спортивно-масової роботи та покращення реалізації завдань відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, що дозволить в повній мірі втілити ідею концепції національно-патріотичного виховання. При реалізації проекту ставляться й соціальні завдання: не тільки привчання школярів до спорту, а й виховання відповідальності за себе, усвідомлений підхід до життя і свого вибору місця в ньому. Крім того, організація та проведення фізкультурно-спортивних заходів сприятимуть популяризації здорового способу життя.
Даний проект повинен бути реалізований тому, що по вулиці Хотинській та у мікрорайоні «Садгора» немає жодного сучасного спортивного майданчика, футбольного поля чи вуличних тренажерів.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Оновленим спортивним майданчиком зможуть користуватись зокрема учні ЗОШ №19, та молодь, що проживає в Садгірському районі міста.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Спортивний майданчик буде відкритий щоденно з дев’ятої години ранку до дев’ятої години вечора (в нічний час двір навчального закладу буде закритий). В учбові години майданчик буде використовуватись безпосередньо для занять з фізичної культури учнями ЗОШ №19.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

За результатом впровадженого проекту очікується покращення здоров’я та фізичного розвитку дітей шкільного віку та молоді, залучення більшої кількості мешканців до здорового способу життя, зайнятість дітей в позаурочний час, оновлення матеріально-технічної бази ЗОШ №19.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

ні

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти

Департамент урбаністики та архітектури