Встановлення сучасного баскетбольно-волейбольного майданчика та бігових доріжок на території ЗОШ №19 Відхилений

Доданий
03.06.2021
Номер
11
Спорт

Для високої організації занять з фізичної культури в навчальному закладі, а також для розвитку шанувальників спорту та професіоналів у цій галузі має бути необхідна спортивна база (футбольне, баскетбольне, волейбольне поля, бігова доріжка). Даний проект повинен бути реалізований тому, що по вулиці Хотинській та у мікрорайоні «Садгора» немає жодного сучасного спортивного майданчика.

Автор проєкту
Іванна
Іванна Петренко
Бюджет
499 999 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Хотинська, 23, Чернівці

Опис

Опис проекту

Одним з першочергових завдань у справі поліпшення зазначеної ситуації є необхідність покращення всіх форм позаурочної та позашкільної роботи, оновлення відповідної матеріальної бази для занять фізичною культурою і спортом, що в свою чергу, дасть змогу забезпечити всебічний розвиток рухових якостей учнів, сучасної молоді та жителів мікрорайону, сприятиме збереженню і зміцненню психічного і фізичного здоров’я. Для високої організації занять з фізичної культури в навчальному закладі, а також для розвитку шанувальників спорту та професіоналів у цій галузі має бути необхідна спортивна база (футбольне, баскетбольне, волейбольне поля, бігова доріжка, доріжка і яма для стрибків у довжину, вуличні тренажери). Програмами з фізичної культури та захисту Вітчизни передбачено формування вмінь і навичок, фізичних та моральних якостей необхідних майбутньому воїнові з перших днів навчання.
Мета будівництва сучасного баскетбольно-волейбольного майданчика на території школи та встановлення бігової доріжки – популяризація спорту та здорового способу життя серед населення, забезпечення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу, спортивно-масової роботи та покращення реалізації завдань відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, що дозволить в повній мірі втілити ідею концепції національно-патріотичного виховання. При реалізації проекту ставляться й соціальні завдання: не тільки привчання школярів до спорту, а й виховання відповідальності за себе, усвідомлений підхід до життя і свого вибору місця в ньому. Крім того, організація та проведення фізкультурно-спортивних заходів сприятимуть популяризації здорового способу життя.
Даний проект повинен бути реалізований тому, що по вулиці Хотинській та у мікрорайоні «Садгора» немає жодного сучасного спортивного майданчика.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Оновленим спортивним майданчиком зможуть користуватись зокрема учні ЗОШ №19, та молодь, що проживає в Садгірському районі міста.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Спортивний майданчик буде відкритий щоденно з дев’ятої години ранку до дев’ятої години вечора (в нічний час двір навчального закладу буде закритий). В учбові години майданчик буде використовуватись безпосередньо для занять з фізичної культури учнями ЗОШ №19.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

За результатом впровадженого проекту очікується покращення здоров’я та фізичного розвитку дітей шкільного віку та молоді, залучення більшої кількості мешканців до здорового способу життя, зайнятість дітей в позаурочний час, оновлення матеріально-технічної бази ЗОШ №19.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Ні

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

ЗОШ №19

Фотографії