Влаштування безпечного пішохідного та транспортного сполучення по вул. Хрещатинській, 21-31 Відхилений

Доданий
07.06.2021
Номер
13
Безпека та громадський порядок

По вул. Хрещатинській, 21-31, знаходиться відрізок дороги, який веде від житлового кварталу індивідуальної житлової забудови до асфальтованої дороги на перехресті вул. Хрещатинська – Сокирянська та до зупинки міського транспорту. Даний відрізок дороги з ухилом 15%, часто розмивають дощі і пройти та проїхати по цьому відрізку дороги після зливи неможливо.

Автор проєкту
Мар'ян
Мар'ян Стасюк
Бюджет
1 163 500 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Покращення інфраструктури – прерогатива міста. Влаштування дороги з
бруківки по вул. Хрещатинській, 21-31, забезпечить найкоротший прохід та проїзд мешканців до асфальтованої дороги, які проживають на вул. Хрещатинська, вул. Путильська, вул. Січових Стрільців, вул. Романця, вул. С. Бодного, вул. Краєвидна, вул Багряна, вул. Ліщинова, вул. Червоної Рути, (тобто цілого житлового кварталу індивідуальної житлової забудови).
Даний проїзд фактично сполучить хорошим дорожнім покриттям центр району садибної забудови із основними транспортними артеріями міста. По відрізку дороги вул. Хрещатинська, 21-31, проходять мешканці перелічених вулиць, в тому числі, діти, до найближчої зупинки громадського транспорту, міського маршруту №19 ( знаходиться на
перехресті Хрещатинська – Сокирянська), щоб дістатися до місця роботи, школи, садочка і т. д. Неспланований, стрімкий гравійний підйом (спуск), без тротуару несе небезпеку для пішоходів, особливо для дітей.
Дана дорога, враховуючи ситуацію, яка склалася, є єдиним можливим
варіантом в забезпеченні громадян даного району, проїздом та проходом для пішоходів до найближчої ділянки дороги з твердим дорожнім покриттям , оскільки на інших вулицях, які мають прямий виїзд на дороги з твердим покриттям, що ведуть у місто, проводяться будівельні роботи по влаштуванню міської мережі води
та каналізації, що не дає можливості розраховувати ближчим часом на покращення дорожнього полотна, а деякі вулиці взагалі перекриті для проїзду мешканцями цих вулиць (вул. Рівненська).
Проектом передбачається влаштування дорожнього полотна по вул.
Хрещатинській, 21-31 довжиною 180 м, та загальною площею 1100 м2. Для покриття дорожнього полотна – вибрана бруківка у вигляді “кісточки”, це пов’язано із ухилом даного відрізку дороги, який складає в середньому 15%, – така конструкція є більш стійкою на схилах в порівнянні з асфальтобетонним покриттям.
В даному районі проживають ММГН, які після виконання даного проекту
будуть мати найкоротший шлях для самостійного доступу до громадського транспорту та іншої транспортної інфраструктури міста.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Всі вікові групи населення, які проживають на вул. Хрещатинська,
вул. Путильська, вул. Січових Стрільців, вул. Романця, вул. С. Бодного, вул. Краєвидна, вул Багряна, вул. Ліщинова, вул. Червоної Рути, та громадяни, які відвідують осіб, що проживають на перелічених вулицях.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Використання – цілодобове та на протязі всього року.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Забезпечення безпечного та комфортного пішохідного та транспортного доступу з житлового кварталу в межах вулиць Сокирянська – Путильська- Романця до облаштованої транспортної міської інфраструктури.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Ні

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

Департамент житлово-комунального господарства

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради