Міні-футбольний майданчик Брав участь

Доданий
09.05.2021
Номер
2
Спорт

На місці колишнього спортивного майданчика є велика необхідність в облаштуванні сучасного місця для проведення футбольних, баскетбольних, волейбольних ігор для дітей з усього мікрорайону.

Автор проєкту
Галина
Галина Кибич
Бюджет
935 423 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Олександра Щербанюка (Чапаєва), 39, Чернівці

Опис

Опис проекту

Впродовж останніх років спостерігається негативна тенденція, яка характеризує погіршення фізичного розвитку і здоров’я дітей та молоді. Одним з основних завдань у справі поліпшення зазначеної ситуації є необхідність покращення всіх форм позаурочної та позашкільної роботи, оновлення матеріальної бази для занять фізичною культури та спортом.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

У спорудженні футбольного поля зацікавлені всі мешканці мікрорайону, що проживають по вул. Щербанюка, Достоєвського та інших прилеглих вулицях. Це чи не єдине місце нашого мікрорайону, де зможуть активно відпочивати наші діти та просто бажаючі займатися спортом.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Без обмежень

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Кінцевим результатом реконструкції футбольного поля з штучним покриттям буде покращення здоров’я дітей та молоді, залучення більшої кількості дітей до занять спортом, зайнятість дітей в позаурочний час та популяризація здорового способу життя шляхом проведення різних спортивних заходів.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Ні

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

ЖЕК номер 14

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури