Автобусні зупинки – це зручно, затишно, безпечно. Реалізований

Доданий
14.06.2021
Номер
23
Транспорт

Автобусна зупинка – місце, де постійно зупиняється транспорт для посадки та висадки пасажирів. Це багатофункціональна споруда, спрямована в першу чергу, на підвищення комфорту пасажирів, їх захист від погодних умов, місце зустрічі і спілкування місцевих мешканців та приїжджих. Сучасна зупинка громадського транспорту розглядається як гармонійний ансамбль комфортної будівлі, обладнання.

Автор проєкту
Інна
Інна Петрінець
Бюджет
452 580 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Метою проєкту є заміна старих зупинок, які знаходяться у занедбанему стані на більш сучасніші та комфортніші, як для жителів міста Чернівці так і для гостей міста. Адреси зупинок: вул. Д.Галицького, 2, В.Александрі, 14 та В.Александрі, 46. Даний проєкт дуже важливий для громади Садгори, оскільки людей маршрутами користується чимало. Автобусна зупинка – місце, де постійно зупиняється транспорт для посадки та висадки пасажирів. Це багатофункціональна споруда, спрямована в першу чергу, на підвищення комфорту пасажирів, їх захист від погодних умов та ДТП.
Конструкція зупинки: металева 3-х секційна. Стінки – колене скло, товщиною 10мм, збоку смітник.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Результатами реалізації даного проєкту зможуть користуватись, усі без виключення, вікові групи мешканців: починаючи від дітей дошкільного віку, закінчуючи людьми похилого віку.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Щоденне користування зупинками громадського транспорту.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Результатами реалізації проєкту стануть встановлені зупинки громадського транспорту у мікрорайоні Садгора. Завдяки цьому будуть створені гарні умови задля підвищення комфорту та рівня безпеки пасажирів, що користуються зупинками громадського транспорту.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

ні

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

Департамент житлово-комунального господарства

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури

Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради