Спортивно-ігровий інклюзивний майданчик Брав участь

Доданий
14.06.2021
Номер
24
Комунальне господарство

В дворах поряд з пров. Шпитальним знаходиться занедбаний майданчик, що складається з двох частин (спортивної та ігрової), якими могли б повноцінно користуватись дорослі і діти, якщо привести їх до ладу.
Проєктом пропонується обладнати баскетбольну (волейбольну) площадку та облаштувати дитячий майданчик інклюзивними гойдалками та ігровими стендами, що створить комфортне місце для сімейного дозвілля

Автор проєкту
Бюджет
1 258 184 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Основна мета проекту - створити спортивний майданчик та ігровий інклюзивний майданчик для сімейного активного та веселого проведення часу, де кожен знайде собі заняття до душі, що сприятиме оздоровленню, емоційному та естетичному задоволенню та розвитку.

Даний майданчик вже існує у дворах поряд з провулком Шпитальним, та наразі знаходиться в дуже занедбаному стані та не придатний для цільового використання (асфальтне покриття зруйноване, спортивне обладнання відсутнє, качелі пошкоджені...).

Проєктом пропонується оснащення дитячого майданчику ігровими зонами для дітей з особливими потребами (гойдалки, пісочниця, ігрові стенди та ін.). Майданчик дозволить дітям всіх вікових категорій та можливостей знаходитися і гратися разом та, що найголовніше, взаємодіяти між собою. Активна гра на майданчику покращить фізичний та емоційний стан дітей з особливими потребами, а інші діти навчаться бути більш толерантними по відношенню один до одного.

Окрім загальної користі для дорослих та дітей, оновлення та облаштування майданчику призведе до покращення загального вигляду території та зробить місто більш привабливим для життя.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Бенефіціари проекту:
- діти різних вікових категорій та фізичних можливостей та їх батьки;
- люди похилого віку;
- мешканці прилеглих вулиць;
- громада міста Чернівців та гості міста.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

В результаті реалізації проєкту мешканці міста зможуть вільно користуватися спортивним та дитячим майданчиком. Можливо створення графіку використання спортивного майданчику в майбутньому.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

1. Наявність якісно обладнаного місця для сімейного дозвілля. 2. Популярне місце відпочинку для дітей будь-якого віку та фізичних можливостей. 3. Естетично гарний вигляд території.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Ні

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

Департамент ЖКГ

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури

Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради