• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мурал «Герої не вмирають, поки живе пам'ять про них» На реалізації

Доданий
14.06.2021
Номер
28
Культура

Перший мурал в Чернівцях присвячений героям та воїнам АТО, ООС і Героям Небесної сотні. На знак глибокої вдячності, відвазі, силі духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Україна - захисник миру у Європі!

Автор проєкту
Танасій
Танасій Гуцул
Бюджет
446 500 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
бульв. Героїв Крут (Героїв Сталінграду), 8, Чернівці

Опис

Опис проекту

Основна мета проєкту: Впершу чергу, це пам'ять і пошана про тих кого уже немає в живих, котрі пролили кров за рідну землю. Вони стояли на смерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою.
По-друге, це виховання патріотизму та національної свідомості нашої молоді та дітей.
По-третє, мурали спрямовані на залучення та приваблення більшої кількості туристів
Четверте - це включення громади в процес прийняття рішень по зміні міського простору.
Проблема на вирішення якої спрямований проект: Чернівці потребують осучаснення, в цьому напрямку культури та потребує створення нових арт-об`єктів. Наш проект спрямований на покращення архітектури та зовнішнього вигляду міста, підвищення туристичної привабливості Чернівців.
Мурал позитивно вплине на естетизацію міського простору, зробить місто більш комфортним, дружнім для візуального сприйняття, ближчим до людського масштабу, а також надасть яскравих фарб на вулицях міста і тим самим може знизити психологічне та емоційне навантаження.
Мурал стане візитівкою Чернівців, його новим брендом, символом його ідентичності, локацією для фотосесій мешканців міста та туристів. Важливими позитивними функціями муралів є підвищення привабливості, естетизація міського простору: кольорові малюнки оживлюють одноманітні простори типової забудови у житлових масивах. Такі зображення на великих будинках роблять їх більш комфортними, дружніми для візуального сприйняття, ближчими до людського масштабу. Прикладом чого є мурал в Чернівцях - «Заставнянська красуня» приурочена до Всесвітнього Дня вишиванки 2018.
Мурали несуть пряме ідеологічне навантаження, демонструючи традиційні українські цінності українську ідею та нашу ідентичність.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Цей проект розрахований як на мешканців міста, так і на гостей, але більше розраховане на нашу молодь та діток, тому що цим проектом ми хочемо донести та зберегти пам’ять про наших Героїв.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Локацією муралу вибрано фасадну стіну будинку номер 8 на бульварі Героїв Крут. Всі бажаючі будуть спостерігати витвір мистецтва, тож мурал є загальнодоступним.
Створення муралів відновлюють та покращують простір у нашому місті.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Наш проект спрямований на покращення архітектури нашого міста та має на меті створення унікального арт-проекту у вигляді тематичного муралу, який буде присвячений героям та воїнам АТО, ООС і Героям Небесної Сотні.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Ні

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

Не потрібно

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури