«Cучасні огорожі з навісами для сміттєвих контейнерів» На реалізації

Доданий
14.06.2021
Номер
29
Комунальне господарство

Метою встановлення огорож для сміттєвих контейнерів є приведення в нормальний стан місць для викиду сміття та облагородження територій. Завдяки цьому ми зможемо зробити наше місто чистішим та комфортнішим, оскільки будуть створені спеціально призначені захищені місця, котрі не даватимуть розкидати сміття біля житлових будинків.

Автор проєкту
Бюджет
459 900 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Сміттєві контейнери, які розташовані на проїжджій частині або прямо біля житлового будинку, є незахищеними від зовнішнього впливу та вандалізму, що зумовлює їх хаотичне пересування по території, це може перешкоджати руху автотранспорту мешканців та транзиту. Вплив опадів на відходи, що приводить до утворення неприємного запаху, цвілі та інших негативних наслідків. На неупорядкованому майданчику є доступ до контейнерів сторонніх осіб, які можуть їх пошкодити або розкидати сміття по підвір`ю.
Неупорядкований майданчик для сміттєвих контейнерів порушує забезпечення санітарного та гігієнічного благополуччя населення, а також порушує норми благоустрою прибудинкової території. Таким чином, мешканці вимушені знаходитись у неналежних санітарних умовах та забрудненому середовищі, та не можуть реалізувати свої соціальні ініціативи.
Даний проєкт відповідає стратегічним пріоритетам та цілям розвитку міста Чернівці.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Жителі прилеглих будинків, а також гості, які приїжджають в місто.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Встановивши спеціальні огорожі для сміттєвих баків, ми зможемо замаскувати контейнери, не затруднюючи при цьому доступ до них, запобігти потраплянню опадів у відходи (щоб уникнути утворення неприємного запаху, цвілі та інших негативних наслідків), захистити баки від «атак» птахів і вітру (щоб уникнути розповсюдження сміття по прилеглій території).
Перелік вулиць, на яких планується встановлення огорож: Полєтаєва 25, Миколайчука 5, проспекту Незалежності 50, проспекту Незалежності 58, проспекту Незалежності 66, проспекту Незалежності 91 та проспекту Незалежності 117.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

• Екологічний – зменшення забруднення навколишнього середовища. Популяризація ідеї сортувати сміття. • Соціальний – підвищення рівня комфортних умов та благоустрою для мешканців. Впровадження аналогічних проєктів на території всього міста. • Санітарно-гігієнічний - зменшення будь-якого шкідливого впливу та його факторів на здоров'я мешканців.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Ні

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

ДЖКГ

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради