МІСТО ДИТИНСТВА Брав участь

Доданий
10.05.2021
Номер
3
Спорт

Проект " Місто дитинства "
Ціль цього проекту, створити міні місто розвитку дітей та молоді в різних місція мікрорайону РОША.
Таких майданчиків буде чотири, 2 великих з футбольним та волейбольним полем та 2 середніх, Детальний опис місць та обладнання по посиланню:
https://drive.google.com/file/d/1V41ax5tdP4jB6dbH-qP-JYaCAbykZa6x/view?usp=sharing

Автор проєкту
Бюджет
1 499 999 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Чернівці

Опис

Опис проекту

Проект " Місто дитинства "
Ціль цього проекту - створити міні місто для розвитку дітей та молоді.
Таких майданчиків буде чотири, та розташовані по різних частинах мікрорайону РОША, а саме вулиці: Яснопільскі 8, Лозівській навпроти будинку №27, 1 Провулок Я.Степового, біля будинку №18, Шипинська- Оршинська. На майданчиках великих майданчиках, по вулицях Яснопільска, Лозівська, планується розбити на дві частини. Одна частина міні футбольне поле з волейбольною площадкою, а друга частина з дитячими гойдалками, каруселями, ігровим комплексом, гірками різних вікових категорій, спортивним ігровим комплексом і т.п. Також у проекті не забули про дітей з ОФВ, для них теж буде карусель, качеля-балансір, тренажер та інше...
Перелік: Місток з поручнями, Лазанка, Дитячий комплекс СТАНДАРТ, Дитячий комплекс МІНІ гірка пластик, Дитячий комплекс ЦИТАДЕЛЬ, гірка 1500 мм, Карусель для детей с ОФВ , Качеля - балансир для детей з ОФН, Карусель, Спортивна зона з драбинками та волейбольним кільцем, Рукохід сфера 6 ЕЛЕМЕНТІВ, Бруси металеві, Турнік, потрійний, Шведська стінка , Тренажер вуличний Бруси. Тренажер для м'яких зів стегна, Турнік-бруси для людей з ОФВ, Тренажер Тяга зверху, Жим від груді, Жим горизонтальний, Вуличний Тренажер для грудної клітини, Дитяча металева гойдалка подвійна, Металева гойдалка - балансир, Гойдалка на пружині "Коник", Дитячий будиночок.
На менших майданчиках, вул. Шипинська-Оршинська, 1 Провулок Я.Степового, біля будинку №18 будуть встановлені: Дитячий комплекс СТАНДАРТ, Дитячий комплекс МІНІ гірка пластик, Спортивна зона з драбинками та волейбольним кільцем, Рукохід сфера 6 ЕЛЕМЕНТІВ, Турнік, потрійний, Тренажер Тяга зверху, Жим від груді, Жим горизонтальний, Дитяча металева гойдалка, Металева гойдалка - балансир, Гойдалка на пружині "Коник", Вуличний Тренажер Бруси
Також висаджені зелені насадження, буде вуличне освітлення майдатчиків.
Є бачення на міні алейку для прогулянки молодих батьків з малюками.
По периметру майданчика бігова доріжка.
ТОБ ТО МОЛОДЬ МОЖЕ ПОВНОЦІННО ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ ТА ВІДПОЧИТИ.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Ціль цього проекту - створити міні місто для розвитку дітей та молоді.
Так як у приватному секторі м/ну РОША відсутні ділянки та майданчики де діти та молодь можуть розважитись, проводити свій дозвільний час, тому розробився такий проект.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Безкоштовне відвідуваня майданчиків усіх вікових груп.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Здоровий спосіб життя, залучання дітей до спорту, відпочинок.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Ні не потребує

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

Громада мікрорайону РОША, міська рада

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури