Простір добрих людей “Долонька щастя” На реалізації

Доданий
15.06.2021
Номер
36
Комунальне господарство

Проєктом “Долонька щастя ” передбачено створення привабливого вигляду і комфортного середовища в районі багатоповерхових будинків
шляхом закупівлі, установки дитячого та спортивного вуличного ігрового
обладнання, оформлення, упорядкування самого майданчика і прилеглої ділянки,
А саме : закладання доріжки для прогулянок, встановлення лавиць та озеленення території.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Погірняк
Бюджет
499 003 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Володимира Комарова, 30, Чернівці

Опис

Опис проекту

Кожен день, гуляючи з дітьми чи визираючи з вікна, ми споглядаємо теж саме . Діти граються на майданчику радянського типу зі зламаними гойдалками, гіркою та каруселькою , або ж катаються на велосипедиках та самокатах по проїжджій частині . Пїдлітки з гаджетами намагаються сісти в карусельку, бо на єдиній лавиці вже сидять дві літні пані , а їхні подруги стоять, тому що лавиця маленька, а інших немає.
Основна мета проєкту – створення комфортних та безпечних умов проживання всіх мешканців будинку №30 та прилеглих до нього будинків, а також здорового та активного дозвілля для дітей різного віку .
Планується замість старого, майже зруйнованого дитячого майданчика створити куточок спільного відпочинку та розвитку для нас, наших малюків та мешканців прилеглих будинків .Реалізація нашого проєкту
принесе позитивний настрій усім мешканцям та посмішку дітям . Діти надовго забудуть про нудьгу та гаджети, якщо у них з'явиться зручний упорядкований майданчик на естетично облаштованій території . Вільний час на свіжому повітрі сприятиме зміцненню їх організмів, правильному фізичному розвитку, позитивній соціалізації під час розумного проведення дозвілля у колективі своїх однолітків .Адже щасливі діти є запорукою щасливого майбутнього
України . Встановлення пішохідної доріжки для прогулянки літнім людям, мамам з візочками, маленьким діткам на велосипедиках і самокатах . Заниження бордюру на початку доріжки для зручності людей на візках.
Встановлення, лавочок для відпочинку . Користь прогулянок саме в
похилому віці — складно переоцінити . Людина поважного віку часто обмежена у свободі пересування, тож пішохідна доріжка з лавицями саме перед будинком дозволить гуляти, спілкуватися з іншими людьми, відволікатись від сумних думок, що сприятливо позначиться на позитивному емоційному стані літньої людини .
Створення куточка зі спортивним комплексом прищепить та закріпить навички здорового способу життя всіх поколінь - від дітей до дорослих .Також проєкт передбачає встановлення лавочок для відпочинку та заниження бордюру на початку доріжки - для зручності літніх людей та мешканців на візках .
Проєкт передбачає також озеленення, адже ми всі потребуємо чистого
повітря, а наше око потребує естетичної насолоди від ошатного вигляду майданчика .

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Всі мешканці будинку; гості мешканців; мешканці прилеглих житлових на
будинків; транзитні пішоходи; діти дошкільного і молодшого шкільного
віку, школярі, їх батьки, підлітки та молодь, батьки з немовлятами, люди на
візочках та громадяни поважного віку.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Майданчик буде відкритий цілодобово в усі пори року з доступом
для всіх бажаючих.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Цим проєктом планується створення комфортних та безпечних умов проживання всіх мешканців нашого та прилеглих будинків , а також здорового та активного дозвілля для дітей різного віку. Пішохідна доріжка зменшить перебування людей на проїжджій частині, озеленення знизить навантаження на організм людини від викидів шкідливих речовин у повітря . Облаштування комфортного простору дозвілля “Долонька щастя” в такому екологічно безпечному середовищі забезпечить дітям здорові умови перебування на свіжому повітрі, для зміцнення їх організмів, правильного фізичного розвитку,розумного проведення дозвілля в колективі своїх однолітків . Простір добрих людей “Долонька щастя” сприятиме спілкуванню і обєднанню людей різного віку.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Відновлення двору в разі форс-мажорних явищ.

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

ЖБК 27

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради