Будівництво дитячого майданчику за адресою: проспект Незалежності,114-В На реалізації

Доданий
17.05.2021
Номер
4
Інше

Будівництво дитячого майданчика передбачено на вільній від забудови земельній ділянці по проспекту Незалежності, 114-В, м.Чернівці, загальною площею 0,1594га. Земельна ділянка розташована в межах щільно забудованого кварталу багатоповерхової житлової забудови, де дворові території не забезпечені майданчиками для ігор дітей, занять фізкультурою, спортом, а також відпочинку дорослого населення.

Автор проєкту
Валентина
Валентина Думітращук
Бюджет
1 499 623 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
просп. Незалежності, 114, Чернівці

Опис

Опис проекту

Основна мета проекту – забезпечити всі групи мешканців мікрорайону різними видами відпочинку та занять фізкультурою і спортом.
Проблемою є розбудова мікрорайону в межах просп.Незалежності та вулиць Героїв Майдану-Каспрука-Сторожинецької без врахування вимог щодо щільності населення в мікрорайоні, без закріплення прибудинкових територій, без розміщення на них дитячих дошкільних установ, підприємств обслуговування, гаражів, фізкультурних і спортивних споруд, дитячих та відпочинкових майданчиків.
На звернення співвласників багатоквартирного будинку по проспекту Незалежності, 110 рішенням 69сесії УІ скликання Чернівецької міської ради від 25.09.2015р. №1753 «Про доповнення переліку дитячих майданчиків у місті Чернівцях, затвердженого рішенням міської ради ІУ скликання від 25.09.2003р. №297 «Про перелік дитячих майданчиків у м.Чернівцях» було вирішено передати на обслуговування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Проспект 110» дитячий майданчик за адресою проспект Незалежності,114-В».
Реалізація зазначеного рішення чернівецької міської ради, враховуючи можливість розбудувати дитячий майданчик для мешканців цілого мікрорайону (іншої резервної території немає) можлива, враховуючи об’єми та вартість будівельних робіт, за програмою Бюджету ініціатив чернівчан.
Як результат, мешканці мікрорайону отримають сучасний комплексний спортивно-відпочинковий майданчик для дітей і дорослих, що забезпечить зміцнення їх здоров’я, шляхом створення повноцінних умов для загального розвитку, занять фізичною культурою, спортом, а також відпочинку.
Враховуючи рельєф місцевості та виконання планувальних робіт, буде забезпечено
дотримання інклюзивних умов - доступ маломобільних груп населення.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Враховуючи місцерозташування території дитячого майданчика, користуватись ним зможуть всі групи населення цілого мікрорайону, а також міста загалом.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Передбачається вільний доступ громадян до майданчика в денний час доби.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Очікуваний результат: відпочинок дорослих та дітей на відкритому, укомплектованому сучасним обладнанням, майданчику; можливість дітей вести рухливий спосіб життя, займатись фізкультурою і спортом.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Потрібні додаткові кошти на утримання об’єкта: прибирання, електроенергію, поточний ремонт, технічне обслуговування.

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

-

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури