Модернізація футбольного майданчика (Полєтаєва, 4А) Брав участь

Доданий
15.06.2021
Номер
40
Комунальне господарство

Мета нашого проекту - модернізація занедбаного футбольного поля, яке знаходиться за адресою: Полєтаєва, 4А. Футбольному полю понад 20 років, весь цей час ним ніхто не займався, тому ми ініціююємо його реконструкцію. Ми хочемо на його місці встановити сучасне поле з міні-футболу, для того, щоб діти із задоволенням займалися спортом, підвищували рівень власної фізичної підготовленості.

Автор проєкту
Артем
Артем Єлов
Бюджет
1 499 897 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Федора Полєтаєва вулиця, 4а, Чернівці

Опис

Опис проекту

Міні футбольне поле залучить дітей більше займатися спортом, фізично розвиватися, вести активний та рухливий спосіб життя. Зайнятість дітей у вільний час надасть навичок спілкування та згуртованності. Інвестиції вкладені в спорт повертаються в майбутньому здоровим поколінням.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Даний проект розрахований на мешканців житлового масиву, молодь, підлітків , які зможуть з користю проводити свій вільний час.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Проект орієнтований на всіх діток і дорослих мікрорайону, які мають прагнення займатись футболом. Також дитяча місцева команда зможе проводити тренування на даному міні-полі.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Проект орієнтований на всіх діток і дорослих мікрорайону, які мають прагнення займатись футболом. Також дитяча місцева команда зможе проводити тренування на даному міні-полі.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Так

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

ДЖКГ

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури

Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради