Капітальний ремонт існуючого фізкультурного майданчика з влаштуванням тротуарної доріжки Брав участь

Доданий
15.06.2021
Номер
41
Спорт

Капітальний ремонт фізкультурного майданчика включає в себе: ремонт існуючого баскетбольного поля з встановленням нових баскетбольних кілець; монтаж нового тренувального снаряду «Street sport»; модернізація існуючого колодязя питної води «колонка біля кулінарії»; ремонт існуючих сходів; влаштування тротуару шириною 2,3 м.

Автор проєкту
Віталій
Віталій Стрільчук
Бюджет
1 420 400 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Основна мета – занедбану територію привести в цивілізований стан для комфортного користування громадянами міста.
Дана територія перебуває в жахливому стані: асфальт у вибоїнах, кільце понівечене і вже багато разів ремонтоване, ручний насос вийшов з ладу, існуючі турніки морально застаріли і покриті іржею. Через це на території почали збиратись мешканці та розпивати алкогольні напої, школярі беруть приклад з «алконавтів». Територія деградує.
Через відсутність тротуару, пішоходи, батьки з колясками, щоб розминутись з авто, постійно змушені зходити з дороги на узбіччя в багнюку.
Було проведено зустріч (ворк-шоп) з мешканцями 8 травня 2021 р. на якому проведено анонімне анкетне опитування. В результаті опитування встановлено, що мешканці хочуть зберегти колодязь з ручним насосом, відновити баскетбольний майданчик, встановити нові тренувальні снаряди для заняття фізкультурою та організувати пішохідний тротуар.
Втіливши проект, школярам, молоді, буде зручно пограти в баскетбол,
приємно буде займатись фізкультурою на тренажерах, мешканцям буде можливість вільно набрати свіжої колодязної води, зникне аварійна ситуація на проїзді і стане комфортно пересуватись по тротуару. Перестануть розпивати спиртні напої.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Користуватись майданчиком зможуть всі вікові групи населення в межах вулиць Комарова Героїв Майдану та Пилипа Орлика.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Фізкультурний майданчик буде доступним цілодобово, безкоштовно з доступом всіх активних молодих людей та дорослих.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Основний результат – це дати, дітям шкільного віку, альтернативну можливість проведення вільного часу на баскетбольному полі на свіжому повітрі, а не в спортзалі. Забезпечити населення оточуючих будинків безкоштовною, чистою, колодязною водою. Унеможливити аварійних ситуацій на дорозі забезпечивши комфортний прохід пішоходів по тротуару. Можливість мешканців тримати свій фізичний стан в задовільній формі завдяки вуличним спортивним снарядам.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Витрати на прибирання території в рік необхідно 15 000 грн.

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

ПП «Порядок в домі».

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури

Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради