«Безпечна школа – школа без насилля» Реалізований

Доданий
12.09.2016
Номер
100
Освіта

Комплексна організація заходів безпеки в нашій школі у вигляді системи відео нагляду вже є не простою примхою, а потрібною умовою якісної системи захисту наших дітей і диктується жорстокими умовами сучасності. Для реалізації проекту «Безпечна школа – школа без насилля» є необхідність у встановленні зовнішніх та внутрішніх камер відео нагляду.

Автор проєкту
Сергій
Сергій Греков
Бюджет
222 929 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

На сьогоднішній день батьки, діти та вчителі розуміють, що час не стоїть на місці і ми повинні швидко реагувати на зміни в суспільстві. На превеликий жаль в стінах навчальних закладів є ряд ризиків, які можуть призвести до негативних наслідків. Сварки та бійки між учнями, непорозуміння між дорослими, куріння учнями середніх та старших класів, та багато чого іншого. Це не повний перелік проблем, з котрими учні, вчителі та батьки стикаються кожного дня. Тому і вчителі навчального закладу, і батьки учнів зацікавлені у підвищенні заходів безпеки, які сприятимуть покращенню контролю поведінки учнів та тих процесів, які відбуваються у школі.
Система відеоспостереження – це один з найкращих способів контролю за поведінкою учнів, що дозволить вчасно, оперативно та неупереджено реагувати на конфлікти, з’ясовувати деталі, причини і навіть попереджати небезпечні ситуації, тощо. Крім цього система відео нагляду працювати в режимі on-line та вестиме цілодобовий відеозапис всього, що відбувається в коридорах школи, на шкільному подвір’ї та спортивних майданчиках. Також планується виведення зображення деяких відеокамер в мережу Інтернет (на сторінці школи), що дозволить батькам віддалено спостерігати за поведінкою своїх дітей у школі.
За попередніми розрахунками система відео нагляду може бути стандарту IP або HD-SDI, формату Full HD 1080р.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Бенефіціарами проекту є учні (1197 осіб), вчителі та допоміжний персонал (123 особи), батьки та інші представники родини учнів (близько 3000 осіб).

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Запуск проекту «Безпечна школа – школа без насилля» забезпечить:
 підвищення дисципліни в школі;
 підвищення рівня безпеки дітей та вчителів;
 оперативно та неупереджено реагувати на конфлікти;
 віддалено контролювати навчальний процес;
 з’ясовувати реальні обставини тих чи інших подій і непорозумінь;
 попереджати негативний вплив старшокласників на учнів молодших класів;
 з’ясовувати всі обставини та подробиці ситуацій одразу або через певний проміжок часу;
 інформацію із записуючих пристроїв, встановлених в школі, можна використовувати як офіційний доказ у правоохоронних органах.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

В результаті реалізації проекту передбачається підвищити рівень безпеки школярів та вчителів, покращити дисципліну, забезпечити швидке реагування на конфліктні ситуації в школі, забезпечити можливість батькам спостерігати за дисципліною своїх дітей.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту, що є результатом проекту

Так.
Потребує електропостачання, а також можливе укладання договору на технічне обслуговування системи відеоспостереження.