• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Світло Панської вулиці Відхилений

Доданий
12.09.2016
Номер
98
Культура

Щодня в 18-50 (зимовий час) та в 21-50 (літній час) із Чернівецької ратуші виходять двоє автентично одягнених газівників із унікальною драбиною в руках. Їхній маршрут буде спрямовано до початку вул. О Кобилянської, на якій газівники будуть запалювати в 19:00 (зимовий час) та 22:00 (літній час) по 3 настінних ліхтарі з правого та лівого боку або унікальний кований ліхтар подарований місту.

Автор проєкту
Василь
Василь Кифяк
Бюджет
65 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

З метою популяризації та пропагування м. Чернівці, створення сприятливого іміджу серед потенційних туристів актуальним є впровадження новітніх туристичних ідей, які би переростали в традиції, візитну картку міста й відповідно сприяли збільшенню туристичних потоків та розвитку міжнародного і внутрішнього туризму в цілому.
Проект «Світло панської вулиці», який в перспективі доповнить туристичний колорит міста дозволить ширше популяризувати Чернівці не тільки в Україні, але й за її межами.
Концепція проекту має історичні корені, адже відомо, що в 1891 році працівники австрійського заводу «Згесер і Келлер», котрий знаходився в м. Аусбург, розробили та втілили в життя проект освітлення вулиці з використанням природного газу. В 1896 році інша фірма, «Шкерт і Компанія» провели роботи по електричному освітленню вулиці.
Відновлення історичної традиції освітлення міста буде не лише культурним заходом, але й традиційним видовищним явищем, яке щоразу приваблюватиме увагу жителів міста та туристів загалом. Таким чином вул.. Кобилянської стане справді Панською, адже буде не лише прикрашена старовинно-модерновими ліхтарями, але й фешенебельно та розкішно запалюватиме світлом усе місто Чернівці.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Іноземні та вітчизнянні туристи, екскурсанти в тому числі і з районів області, мешканці м. Чернівців.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Щоденно:
Зимовий час – початок 18-50., тривалість 30 хвилин.
Літній час - початок 21-50., тривалість 30 хвилин.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Таким чином, реалізація названого туристичного проекту сприятиме:
- подальшому розвитку туризму в м. Чернівцях;
- формуванню іміджу міста як туристичного центру;
- залученню нових потенційних туристів;
- розвитку бренду міста в цілому.
У процесі запалення світла Панської вулиці мешканцям та відвідувачам міста буде дозволено сфотографуватися із ключовими героями проекту. Вартість 1 фотокартки становить 15 грн., що згодом призведе до самоокупності проекту.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту, що є результатом проекту

Ні.

Фотографії