Благоустрій скверу між вулицями Лесі Українки і Університетською Брав участь

Доданий
23.04.2017
Номер
3
Комунальне господарство

Благоустрій скверу між вулицями Лесі Українки і Університетською.

Автор проєкту
Бюджет
217 339 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Метою проекту є надання завершеності та естетичної привабливості скверу між вулицями Лесі Українки та Університетською. Він знаходиться в історичному центрі Чернівців і як зона відпочинку приваблює як жителів навколиць, так і туристів, але його південна частина (та, що прилягає до університетського корпусу), занедбана – на ній відсутній газон, доріжки для прогулянки, освітлення, лавочки. Крім того, у поганому стані і тротуар по Лесі Українки вздовж скверу.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Результатами реалізації проекту зможуть користуватись всі бажаючі – як мешканці, так і гості міста, сім’ї з дітьми, мами з колясками, люди похилого віку, яким потрібно більше знаходитись на свіжому повітрі. Біля скверу знаходяться три корпуси університету, де навчається велика кількість молоді.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Жодних спеціальних умов для користування результатами реалізації проекту немає - сквером можна користуватись всім бажаючим круглодобово

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Більш комфортно обладнаний міський простір приверне увагу як жителів, так і гостей міста, як варте уваги і цікаве місце відпочинку.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту, що є результатом проекту

Ні, не потребує

Фотографії