Спортивний комплекс «Рогізна» Відхилений

Доданий
29.05.2017
Номер
75
Спорт

Спортивний комплекс «Рогізна» - це сучасний спортивний комплекс, який включає футбольне поле з трав’яним покривом стандартного розміру 104 х 68 та бігові доріжки у кількості 8 штук, загальною протяжністю 400 м одна.

Автор проєкту
Ігор
Ігор Костинюк
Бюджет
867 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Мета проекту - реконструкція спортивного поля, що забезпечить надання якісних послуг населенню, розвиток мережі спортивних та фізкультурно- оздоровчих споруд в Садгірському районі нашого міста та мікрорайону Рогізна зокрема.На сьогодні на території даного мікрорайону майже немає якісного футбольного поля та бігових доріжок, що і породжує проблему зайнятості дітей, підлітків, а також дорослих людей у вільний час. Все частіше можна спостерігати як діти граються в багнюці та з порожніми бутилками, які викидають дорослі в не передбаченому для цього місці. Все частіше ми можемо спостерігати, як молоді люди від того що дійсно нема чим зайнятись сидять під магазинами і вживають алкоголь і тому ці проблеми вже потрібно вирішувати. Поряд з цим в мікрорайону Рогізна своя футбольна команда, яка через брак коштів на сьогодні не має можливості орендувати футбольне поле і тому повинно грати на старому полі, де старі зношені ворота і де все частіше пасеться худоба. Також нами щорічно проводиться турнір пам’яті по футболу імені Токарюка Олександра. До нас приїжджають команди з ближніх сіл і мікрорайонів такі як: Задубрівка, М. Кучурів, Посьолок Буковинський, Садгора, Леньківці мікрорайон Жучка, а також аматорські колективи з інших місць. Цього року турнір вдесяте буде проходити на Рогізні і ми б хотіли хоч якесь вдосконалення інфраструктури. Ми надіємось, що в найближчий час у нас буде така інфраструктура і вже названі вище колективи зможуть приїхати до нас і грати на прекрасному стадіоні. До нас неодноразово звертались тренери дитячо-юнацьких команд по футболу, які б хотіли проводити у нас тренування. Також громадою розглядається питання проведення етнографічного свята «Рогізнянська галушка» на стадіоні, тому, що попередня площадка де проводилось свято зайнята будівництвом нового стадіону.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

До основних груп мешканців, які зможуть користуватись результатами проекту це:
- діти громадян мікрорайону;
- громадяни віком 18-35 років;
- громаданяни віком 35 років і старше (вони зможуть просто приходити і спростерігати за змаганнями, брати участь в різних святах)
- футбольними командами сусідніх громад;
- легкоатлетами;
- Федерацією футболу області;
- Федерацією легкої атлетики області;
- іншими.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Даний спортивний комплекс буде працювати щоденно з 8:00 до 22:00. Всі охочі за попереднім погодженням зможуть використовувати футбольне поле за оплату, яка буде спрямовуватись на утримання комплексу, а також всіх охочі зможуть в любий час використовувати бігові доріжки для бігу. У разі використання комплексу для якогось свята також потрібне попереднє узгодження з дирекцією комплексу.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Ми очікуємо що реалізований проект посприяє тому, що:
- діти будуть мати де займатись у вільний час, нами навіть прогнозується утворення секцій);
- команда мікрорайону Рогізна зможе нарешті грати на вищому рівні, а не лише на безкоштовних турнірах;
- згадані нами команди, які щорічно з’їжджаються на турнір і не лише вони зможуть проводити тут свої офіційні ігри;
- комплекс може використовуватись федераціями футболу та легкої атлетики області
- всі охочі зможуть насолоджуватись змаганнями, а також найрізноманітнішими святами, які будуть проводитись тут.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту, що є результатом проекту

Витрати на утримання (косіння, нанесення розмітки, прибирання
та інші) – 25 000 грн.