• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Фестиваль для молоді «HoliDay Fest Чернівці» На реалізації

Доданий
14.06.2021
Номер
27
Культура

Фестиваль для молоді «HoliDay Fest Чернівці» - це територія єднання талановитих і вільних людей, чесних емоцій і вражень! У рамках молодіжного фестивалю надзвичайно важливим є питання формування духовних потреб молоді ,віднайти свою унікальність та реалізувати свій талант. Сприяти культурному, національному та патріотичному вихованню дітей та молоді, а також активізувати рух за здоровий cпociб.

Автор проєкту
Крістіна
Крістіна Павлик
Бюджет
292 500 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Пилипа Орлика (Гайдара), 4, Чернівці

Опис

Опис проекту

Мета проведення фестивалю - подарувати молоді незабутні емоції, дозволити насолодитися різнобарв'ям життя без алкоголю і наркотиків, натанцюватись досхочу і зробити яскраві фото на пам'ять. Виявлення та підтримка творчої та обдарованої молоді, створення умов для її інтелектуального самовдосконалення, творчого розвитку особистості, сприяння формуванню активної життєвої позиції, залучення молоді до змістовного дозвілля. Об'єднати різних людей в один цілісний потік дивовижної нестримної енергії. Ми хочемо показати, що Чернівці є центром великих подій та незабутніх вражень для молоді!
Проблема на вирішення якої спрямований проект: відсутність змістовного дозвілля у молоді призводить до постійного збільшення показників підліткової злочинності.
У рамках молодіжного фестивалю «HoliDay Fest Чернівці» надзвичайно важливим є питання формування духовних потреб молоді, залучення її до культурного життя, активного відпочинку, підвищення інтересу молоді до українського мистецтва, сприяє організації змістовного дозвілля молоді. Проведення фестивалю «HoliDay Fest Чернівці» покликано на згуртування та отримання позитивних емоцій для молоді.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Чернівчани, активна молодь та гості нашого міста.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Результати проекту: популяризація сучасних українських пісень, залучення різностильових молодіжних гуртів вимагає доброякісного устаткування сцени, сценічного обладнання, професійного ведучого та звукооператора. Залучення професійних виконавців до творчого співробітництва сприяє впровадженню кращого досвіду роботи з молодіжними колективами та виконавцями, розвиває естетичні смаки населення міста, любов до української пісні та розширює світогляд української культури. Фестиваль фарб холі для молоді «HoliDay Fest Чернівці» Ця подія у нашому місті відбудеться вперше, проте подібні заходи давно «прижилися» в інших містах України та за кордоном. Країна походження Фестивалю фарб Холі - Індія. Холі - це індійське народне свято на честь приходу весни. Люди обсипають один одного фарбами та обливають кольоровою водою на честь початку весни та вигнання злих духів.
Фестиваль фарб холі для молоді «HoliDay Fest Чернівці» - фестиваль фарб, танців, драйву та позитиву!

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Об'єднати різні напрямки та різних людей в один цілісний потік дивовижної нестримної енергії! Сформувати духовні потреби молоді, віднайти свою унікальність та реалізувати свій талант. Активізувати рух за здоровий cпociб життя і мислення молоді. Привернути увагу до Чернівців як культурного осередку України, яке підтримує творчу та обдаровану молодь. Стимулює підвищення рівня її суспільної активності, сприяє організації змістовного дозвілля молоді, мега позитиву, драйву та яскраві враження. Показати, що Чернівці є центром великих подій та незабутніх вражень для молоді!

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Ні

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

Не потрібно

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури

Департамент соціальної політики