Майданчик на Клокучці На реалізації

Доданий
10.06.2021
Номер
16
Безпека та громадський порядок

Створення ігрового дитячого майданчика з метою організації дозвілля дітей дошкільного, молодшого та шкільного віку, підлітків. Вдосконалення фізичних якостей дітей, прищеплення інтересу до здорового способу життя і спорту. Майданчик дозволить зайняти дітей і захистити від небезпечних необдуманих вчинків і ситуацій, що загрожують їх здоров'ю.

Автор проєкту
Бюджет
499 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

На даний час майданчик, яку понад 50 років у жахливому стані. Місцеві мешканці власними силами підтримують його як можуть. Силами людей була замінена аварійна огорожа, вивезене сміття, відремонтовані деякі елементи, щоб малі діти не поранилися. Посаджені квіти та дерева, щоб хоч якось придати майданчику вигляд.
Район Клокучка багато заселений і є діти різного віку, які б з радістю гралися на облаштованому майданчику, адже у цьому районі проводити безпечно час дітям немає де.
Проектом передбачено: закупівля, установка дитячого вуличного ігрового обладнання, оформлення, упорядкування самого майданчика і прилеглої території, обслуговування та утримання всього комплексу.
Мета проекту - створення соціального середовища для розвитку дітей, створення простору для активностей.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Ідея полягає в тому, щоб створити таке місце, де батьки могли б спілкуватися з дітьми і між собою на свіжому повітрі, а діти при цьому грати на дитячому майданчику зі своїми однолітками, а не сидіти в телефоні чи в комп’ютері.
1. Підготовка майданчика для встановлення обладнання, з використанням безпечного покриття;
2. Роботи по встановленню обладнання та воріт (адже вночі місцеві приходять на підпитку).
3. Придбання обладнання для дитячого майданчика, а саме: ігрового комплексу «Вежа», каруселі на 4 місця, пісочниці "Божа Корівка", атлетичного комплексу для підлітків.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Реалізація проекту в районі Клокучка дозволить поліпшити стан здоров'я дітей, знизити рівень дитячого травматизму. Найголовніше, що у дітей за 30 років буде можливість гратися на сучасному майданчику. Місцеві мешканці зроблять все можливе, щоб майданчик завжди залишався в ідеальному стані.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Фізичний розвиток дітей та підлітків

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту?

Ні, не потребує.

Пропозиція по визначенню балансоутримувача

осбб

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент урбаністики та архітектури

Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради