Опис
Опис проекту
Нині існуючий спортивний майданчик нашого дошкільного закладу має розміри 18х18,3 м. Він не задовольняє потреби закладу, особливо стосовно проведення фізкультурних свят і розваг. В проекті ми вирішили розширити його за рахунок прилеглої території, що використовувалася у декоративних цілях. Потреба розширення і модернізації нині існуючого майданчика є актуальною ще й тому , що завдяки проведеній добудові в закладі функціонуватиме 16 груп і це буде найбільший дошкільний заклад міста. Загальна площа запроектованого майданчика складає 442,5 кв.м.
Головна вимога до фізкультурного обладнання майданчика – його багатофункціональність, безпечність виконання вправ з його використанням, виключення можливості дитячого травматизму та нещасних випадків. Покриття майданчику має бути трав’яне, ґрунтове утрамбоване або виконуватися із матеріалів, які мають позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. На фізкультурному майданчику повинно бути: місце для гімнастичних снарядів; яма для стрибків; бігова доріжка не менше 30 м у довжину; місце для рухливих ігор та загальнорозвиваючих вправ.
Обґрунтування бенефіціарів проекту
Результатами втілення проекту зможуть користуватися дітки мешканців мікрорайону, що прийдуть до нас в садочок, а це близько 450 дітей
Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста
Для всіх інших дошкільних закладів міста спроектований спортивний майданчик може стати базою для проведення щорічних спортивних змагань «Перші кроки» на День захисту дітей.
Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту
Втілення проекту «Фізкультурний майданчик майбутнього для дошкільного навчального закладу №30 Центру розвитку дитини «Дивосвіт» дозволить підняти фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі на новий якісний рівень, задовольнити потреби вихованців в активному і здоровому способі життя , пропагувати їх серед мешканців міста. Адже саме в дошкільному віці закладається фундамент подальшого життя людини. Якісний фізкультурний майданчик спонукає не одне покоління мешканців міста стати на шлях турботи про своє здоров`я, фізичного вдосконалення, і в решті решт забезпечить наше місто здоровими, активними і працездатними мешканцями.
Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту, що є результатом проекту
ні