Сучасний спортивний майданчик в ЗОШ №24 “За здорове майбутнє” Брав участь

Доданий
15.05.2017
Номер
25
Освіта

Облаштування сучасного спортивного майданчика, є стимулом для молоді займатися фізкультурою і спортом. Пропонується реконструкція спортивного майданчика ЗОШ №24 із облаштування багатофункціонального майданчика зі штучною травою, облаштований футбольними воротами, баскетбольними щитами, волейбольною сіткою, огородженням та освітленням.

Автор проєкту
Бюджет
998 992 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Проект дасть можливість на одному багатофункціональному спортивному майданчику займатись футболом, волейболом, баскетболом, тенісом дітям та мешканцям мікрорайону як у шкільний, так і у вільний час. Ці види спорту є складовою фізичної культури і є частиною культурного життя суспільства, що сприяють збереженню і зміцненню здоров'я, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищують рівень фізичної підготовленості дітей, організації змістовного дозвілля. Ці найпопулярніші види спорту охоплюють усі верстви населення: ними займаються діти, підлітки, молодь, люди похилого віку, інваліди. Цей багатофункціональний майданчик з штучною травою – один із найбільш інноваційних для дітей з вадами розвитку. Він розрахований на дітей в інвалідних візках, з аутизмом, сенсорними і когнітивними розладами та інших. На базі Чернівецької ЗОШ №24 проводиться індивідуальне та інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами, тому дуже важливо облаштувати сучасний майданчик, придатний для занять з дітьми з особливими освітніми потребами. Багатофункціональний спортивний майданчик знаходитиметься на шкільній території ЗОШ №24, він буде комфортний і доступний кожному, тут будуть проводитися заняття фізичною культурою, фізкультурно-оздоровчі заходи, навчально-тренувальні заняття, змагання, заняття спортивних секцій, що дасть можливість розв'язати проблеми негативних явищ серед підлітків, пошуку обдарованих дітей, формування в них здорового способу життя, організацію їх змістовного відпочинку та дозвілля, надання їм підтримки розвитку здібностей, загартування організму, профілактики захворювань та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Користувачами даного багатофункціонального спортивного майданчику можуть бути всі мешканці мікрорайону, жителі міста та його гості. Даний проект направлений на всі вікові категорії мешканців, починаючи від дітей і закінчуючи пенсіонерами. Для дітей віком 5-18 років, батьків, педагогів, молоді, людей похилого віку, а також дітей з особливими потребами.

Умови використання результатів проекту всіма мешканцями міста

Залучення до реалізації проекту всієї вікової категорії мешканців, починаючи від дітей і закінчуючи пенсіонерами, дозволить зробити проект максимально корисним для здоров’я, сформує вміння і навички здорового способу життя, підвищить рівень фізичної підготовки, проведення корисного дозвілля та активного відпочинку. Дасть можливість пошуку обдарованих дітей, розв'язати проблеми негативних явищ серед підлітків, профілактики захворювань та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Години роботи: з 9 до 21 години, без вихідних.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

В разі реалізації проекту, очікуємо таких результатів:
- покращення здоров’я та фізичного розвитку дітей, молоді та населення мікрорайону;
- залучення більшої кількості мешканців до занять різними видами спорту;
- розширення мережі спортивних секцій у закладі;
- зайнятість дітей в позаурочний час;
- доступність особам з особливими потребами займатись посиленими видами спорту;
- популяризація здорового способу життя шляхом проведення спортивних культурно-оздоровчих заходів для мешканців мікрорайону.

Чи потребує проект додаткових коштів на утримання об’єкту, що є результатом проекту

Утримання, збереження та обслуговування майданчика школа бере на себе і здійснюватиме в рамках утримання території закладу та його майна

Фотографії